Reģistrējieties tagad un saņemiet savu atlaižu kuponu!

Privātuma politika

Privātuma politika


Šī konfidencialitātes politika atklāj prohid.lv konfidencialitātes praksi


Šī konfidencialitātes politika attiecas tikai uz informāciju, ko apkopojusi šī tīmekļa vietne. Tā informē jūs par:


    Kāda personiski identificējama informācija tiek iegūta no jums, izmantojot vietni, kā tā tiek izmantota un ar kuru tā var tikt kopīgota.

    Kādas ir jūsu izvēles iespējas attiecībā uz jūsu datu izmantošanu.

    Ir ieviestas drošības procedūras, lai aizsargātu jūsu informācijas ļaunprātīgu izmantošanu.

    Kā jūs varat izlabot informācijas neprecizitātes.


Informācijas vākšana, lietošana un koplietošana

Mēs esam vienīgie šajā vietnē apkopotās informācijas īpašnieki. Mums ir pieeja tikai informācijai, ko jūs brīvprātīgi sniedzat, izmantojot e-pastu vai citus tiešus kontaktus.

Mēs šo informāciju nepārdosim un neizīrēsim nevienam.


Mēs izmantosim jūsu informāciju, lai atbildētu jums, par pasūtījumu, vai atbildētu uz jūsu uzdoto jautājumu mums. Mēs nesniegsim jūsu informāciju nevienai trešajai pusei ārpus mūsu organizācijas, izņemot gadījumus, kad tas ir nepieciešams, lai izpildītu jūsu pieprasījumu, piemēram, nosūtīt pasūtījumu.


Ja jūs nepieprasīsiet, lai mēs to nepieprasītu, mēs varam ar jums sazināties pa e-pastu nākotnē, lai pastāstītu jums par īpašajiem piedāvājumiem, jauniem produktiem vai pakalpojumiem vai šīs konfidencialitātes politikas izmaiņām.


Jūsu piekļuve informācijai un tās kontrole

Jūs jebkurā laikā varat atteikties no jebkādiem turpmākiem kontaktiem. Jebkurā laikā varat darīt, sazinoties ar mums pa e-pasta adresi vai tālruņa numuru, kas norādīts mūsu tīmekļa vietnē:


    Skatiet, kādi dati mums ir, ja tādi ir.

    Mainiet / labojiet visus datus par jums.

    Vai izdzēst visus datus par jums.

    Izsakiet visas bažas par mūsu datu izmantošanu.


Drošība

Mēs veicam piesardzības pasākumus, lai aizsargātu jūsu informāciju.

Sūtot konfidenciālu informāciju, izmantojot tīmekļa vietni, jūsu informācija ir aizsargāta gan tiešsaistē, gan bezsaistē.


Kur mēs apkopojam sensitīvu informāciju (piemēram, kredītkaršu datus), šī informācija tiek šifrēta un nosūtīta mums drošā veidā.

To var pārbaudīt, meklējot adrešu joslā zaļu bloķēšanas ikonu un meklējot tīmekļa vietnes adreses sākumā "https".


Lai gan mēs izmantojam šifrēšanu, lai aizsargātu tiešsaistes konfidenciālu informāciju, mēs arī aizsargājam jūsu informāciju bezsaistē.

Personai identificējamai informācijai tiek piešķirti tikai tie darbinieki, kuriem nepieciešama informācija konkrēta darba veikšanai (piemēram, norēķini vai klientu apkalpošana).

Datori / serveri, kuros mēs glabājam personiski identificējamu informāciju, tiek glabāti drošā vidē.


Ja uzskatāt, ka mēs neievērojam šo konfidencialitātes politiku, nekavējoties sazinieties ar mums pa tālruni +371 25155410 vai +371 25155411 vai pa e-pastu info@prohid.lv.


Mēs pieprasām informāciju no mūsu pasūtījuma noformēšanas veidlapas.

Lai iegādātos no mums, jums ir jāsniedz kontaktinformācija (piemēram, vārds, e-pasts, telefona numurs, uzņēmuma nosaukums un piegādes adrese) un finanšu informācija (piemēram, kredītkartes numurs, derīguma termiņš).

Šī informācija tiek izmantota rēķinu sagatavošanas nolūkos un jūsu pasūtījumu aizpildīšanai. Ja mums ir problēmas apstrādāt pasūtījumu, mēs izmantosim šo informāciju, lai sazinātos ar jums.


Šajā vietnē mēs izmantojam sīkfailus.

Sīkdatne ir vietnes apmeklētāja cietajā diskā saglabāts datu gabals, lai palīdzētu mums uzlabot piekļuvi mūsu vietnei un identificēt mūsu vietnes atkārtotos apmeklētājus.

Piemēram, ja mēs izmantojam sīkfailu, lai identificētu jūs, jums nebūtu jāievada parole vairāk nekā vienu reizi, tādējādi ietaupot laiku mūsu vietnē.


Sīkfaili var arī palīdzēt izsekot un orientēt mūsu lietotāju intereses, lai uzlabotu mūsu vietnes pieredzi. Sīkdatņu izmantošana nekādā veidā nav saistīta ar personiski identificējamu informāciju mūsu vietnē.


Daži no mūsu biznesa partneriem mūsu vietnē var izmantot sīkfailus (piemēram, reklāmdevējus(facebook, google, yandex). Tomēr mēs nevaram piekļūt šiem sīkfailiem vai tos kontrolēt.


Dalīšanās

Mēs dalāmies apkopotā demogrāfiskā informācija ar mūsu partneriem un reklāmdevējiem.

Tas nav saistīts ar personisku informāciju, kas var identificēt jūsu personu.


Pasūtījumu nosūtīšanai izmantojam ārēju piegādes uzņēmumu un kredītkaršu apstrādes uzņēmumu, kas rēķina lietotājus par precēm un pakalpojumiem.

Šie uzņēmumi nesaglabā, nepiedalās, neuzglabā vai neizmanto personiski identificējamu informāciju nekādiem sekundāriem mērķiem, nekā aizpilda jūsu pasūtījumu.