Reģistrējieties tagad un saņemiet savu atlaižu kuponu!

Turtle Wax Autošampūns Ceramic Wash&Wax 1,42L

„Turtle Wax®“ izstrādāja „Hybrid Solutions Ceramic šampūnu", lai nodrošinātu labāku aizsardzību un īsāku žāvēšanas laiku. Sastāvā ir superhidrofobiskie un SIO2 polimērus, kas visu mēnesi uzlabo ūdens pilienu veidošanos un izturību pret ķīmiskām vielām.

MAZGĀJIET, PULĒJIET UN AIZSARGĀJIET ĪSĀKĀ LAIKĀ: Visu virsmu mazgāšana bez nobrāzumiem, pēc tam mēnešiem ilgi tiek nodrošināts neparasts spīdums un izturīga aizsardzība pret ķīmiskām vielām.

UZLABOTA KERAMISKO DAĻU AIZSARDZĪBA: Superhidrofobie un SiO2 polimēri rada izturīgu barjeru automašīnām gan ar pārklājumu, gan bez pārklājuma. Unikālā formula palielina ūdens pilienu veidošanos un aizsargājošās īpašības, samazinot žāvēšanas laiku.

SUPERKONCENTRĒTS: Mazāk ir vairāk! Parastai tīrīšanai pievienojiet 1 vāciņu „Wash and Wax“ mazgāšanas līdzekļa uz 1 litru ūdens.

IZVEIDO AIZSARDZĪBU: Atkārtota mazgāšana un (vai) regulāra tīrīšana piešķir papildu aizsardzības slāņus, lai atbaidītu ūdeni un netīrumus.

AKCENTĒ APDARI: Uzlabo izskatu un piešķir ārējām plastmasas detaļām un apdarei spīdumu.

ĪPAŠA SMARŽA: „Hybrid Solutions“ kolekcija izceļas ar saldu augļu aromātu, kas priecē sajūtas.

Sajauciet, darbojoties augšup un lejup, kā arī atpakaļ un uz priekšu. Ikdienas tīrīšanai spainī sajauciet 1 vāciņu mazgāšanas līdzekļa ar 1 litru ūdens. Noskalojiet ārējās virsmas ar spēcīgu ūdens plūsmu, lai notīrītu putekļus un atdzesētu virsmu. Mazgājiet transportlīdzekli no augšas uz leju, izmantojot mikrošķiedras lupatiņu-cimdu. Izmantojot lupatiņu-cimdu, viegli samaisiet mazgāšanas šķīdumu un uzlejiet to, lai no ārējām virsmām notīrītu putekļus. Vienu reizi nomazgājiet virsmu un labi noskalojiet ar nelielu ūdens plūsmu, līdz veidojas ūdens pilieni. Mazgājiet atkārtoti, lai palielinātu spīdumu un ūdens pilienu veidošanos. Pēdējo reizi mazgājiet ar ūdeni, lai noņemtu produkta atlikumus un radītu pārklājuma efektu. Ja nepieciešams, nosusiniet ar dvieli.
Nelietot nolaižamiem jumtiem. Nelietot uz karstām virsmām vai atrodoties tiešos saules staros.

Turtle Wax Autošampūns Ceramic Wash&Wax 1,42L

  • Modelis: T53340
  • Pieejamība: 2
  • 14,50€