Reģistrējieties tagad un saņemiet savu atlaižu kuponu!

Turtle Wax Izsmidzināms Vasks Ceramic Wet Wax 500 ml

„Turtle Wax®“ izveidoja „Hybrid Solutions Ceramic izsmidzināmu vasku ”vienā mirklī nodrošina pārsteidzošu spīdumu un aizsardzību. Lai iegūtu profesionālus rezultātus, vienkārši uzsmidziniet to uz mitras automašīnas virsmas un notīriet. Superhidrofobie un SIO2 polimēri nodrošina ātru ūdens pilienu veidošanos un vairākus mēnešus ilgu aizsardzību no ķīmiskām vielām.

LIETOŠANA VIENĀ SOLĪ: Ātrākais veids, kā sasniegt pārsteidzošu spīdumu un ilgstošu aizsardzību vienā vienkāršā solī! Vienkārši nomazgājiet mašīnu, uzsmidziniet to uz mitras virsmas un nosusiniet!

KERAMISKAIS PĀRKLĀJUMS: Superhidrofobie un SiO2 polimēri nodrošina ātru ūdens atgrūšanu un ķīmiski izturīgu aizsardzību visa mēneša garumā.

SINTĒTISKIE VASKA POLIMĒRI: Nodrošina lielisku spīdumu un spožumu, kā arī uzlabo krāsu pēc parastās tīrīšanas un žāvēšanas.

MAZĀK IR VAIRĀK: Šī īpaši augstas koncentrācijas formula padara reālu lēcienu! Pabeidziet jūsu darbu ar 1-2 vieglajiem pūtieniem uz katras VIRSMAS.

SADERĪBA: Var izmantot kopā ar visiem parastajiem automašīnu mazgāšanas līdzekļiem.

Nomazgājiet mašīnu. Nežāvējiet, atstājiet automašīnu mitru. Labi sakratiet produktu. Vienmērīgi izsmidziniet uz vienas automašīnas virsmas vienlaikus, kamēr automašīna vēl ir mitra. Jūsu darbu pabeigs viegla migla, kas sastāv no 1-2 pūtieniem uz katras virsmas. Tajā pašā laikā nosusiniet un nopulējiet ar tīru mikrošķiedras žāvēšanai piemērotu lupatiņu.

Turtle Wax Izsmidzināms Vasks Ceramic Wet Wax 500 ml

  • Modelis: T53339
  • Pieejamība: 2
  • 18,99€