Reģistrējieties tagad un saņemiet savu atlaižu kuponu!

Mājām

Precizēt sarakstu

Rāda no 1 līdz 12 kopā 581 (Kopā lapu - 49)
Rāda no 1 līdz 12 kopā 581 (Kopā lapu - 49)

Tāpat ne visur liksim spuldzes, jo vēlamies arī savus gaismas ķermeņus apslēpt, tāpēc Prohid.lv interneta veikals Jums piedāvā iegādāties LED iebūvējamos gaismas paneļus. Dažādi lielumi, dažādas formas, dažādu dizainu un, protams, arī dažādu jaudu iebūvējamies paneļi Jūsu mājoklim ir jau pieejami mūsu interneta veikalā.

Ja tomēr vēlaties apspīdināt lielākas teritorijas, tad varam Jums palīdzēt un piedāvājam LED prožektorus. Pieejami gan parasti LED prožektori, gan arī LED prožektori ar kustību sensoriem, LED prožektori noliktavu apgaismojumam, kā arī LED ielas laternas. Pieejamās jaudas LED prožektoriem sākot no 10w līdz pat 150w (par lielākas jaudas LED prožektoriem, lūgums sazināties ar mums, pēc speciāla pasūtījuma pieejami arī jaudīgāki).

Kā stila elements parādījies ir LED kāpņu apgaismojums, kas Jūsu mājas kāpnes brīnišķīgi izgaismos un ļaus Jums nepaklupt tumsā. LED kāpņu apgaismojumi pieejami, tāpat kā LED prožektori, pieejami ir ar vai bez kustības un gaismas sensora, kā arī pieejamas trīs dažādas krāsas Jūsu dizainam (zelta, balta, melna).