Reģistrējieties tagad un saņemiet savu atlaižu kuponu!

Piegādes informācija

UZMANĪBU! Lielās preces ir iespējams saņemt TIKAI veikalā Jelgava, Dobeles šoseja 45 vai izvēloties piegādi ar kurjeru uz mājām

Saņem preces Jelgava, Dobeles šoseja 45 – piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt ātri un nemaksāt par piegādi. Veicot pasūtījumu ProHid.lv lapā, vienkārši norādiet, ka nāksiet precei pakaļ paši uz ProHid.lv klientu apkalpošanas centru Jelgava, Dobeles šoseja 45. Jūs varat norēķināties gan skaidrā naudā, gan ar maksājuma kartēm (izņemot American Express), gan ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no ProHid.lv rēķinu pa e-pastu).

Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc tam, kad ProHid.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

Saņem preces Omniva pakomātā – piemērota tad, ja nevēlaties gaidīt kurjeru konkrētā laikā.

Veicot pasūtījumu ProHid.lv lapā, vienkārši izvēlaties, kurš no Omniva pakomātiem Jums ir visērtāks. Pievērsiet uzmanību preces svara un gabarīta ierobežojumiem.

Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties internetbankā, ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no ProHid.lv rēķinu pa e-pastu).

 Lai paātrinātu pasūtījuma izpildi, šim piegādes veidam rekomendējam izvēlēties tieši apmaksu ar internetbanku. 1-2 darba dienas pēc tam, kad ProHid.lv klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots, saņemsiet īsziņu, ka Jūsu pasūtījums ir piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā, kā arī instrukciju, kā rīkoties tālāk.

Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc īsziņas saņemšanas.
Vairāk informācijas skaties šeit: